Gönül Kimdir?

Gönül;evli,mutlu ve iki çocuklu bir anne,yüzlerce çocuklu bir öğretmendir.Cahit Sıtkı’nın tabiriyle “yolun yarısı”na merdiven dayamış olsa da çocuk kalbinin verdiği neşe ve heyecan onun en yakın iki arkadaşıdır.Belki onlarca hobi edinip hepsinden de sıkılmış olan Gönül’ün en uzun süreli hobisi yemek yapmak olmuştur.Çok kez başarısız yemek denemeleri olsa da deneye deneye en iyiye varmanın keyfini sizlerle paylaşmak için de bu siteyi kurmuştur.Sitenin kuruluşu 2011 Şubat ayında Gönül’ün hemen her yaptığı işte olduğu gibi, bir anda alınmış bir kararla gerçekleşmiştir. Öyle ki site kurulumuna ait sıfır bilgiyle atmıştır adımını.Bu aşamada en çok yardımı canısı kuzeni Neslihan’dan almıştır.Ayrıca bebekoyunu.tv’nin kurucusu sevgili FGA da değerli fikirlerini esirgememiştir Gönül Mutfağı’dan. Sitenin bannerı sevgili Bujene'ye ait.Bannerın teması tam olarak Gönül Mutfağı'nı anlatmaktadır:)

Gönül Mutfağı’nın bir de  facebook’ta beğeni sayfası vardır. www.facebook.com/gonulmutfagi Bu sayfayı beğenerek sitedeki yeni tarifleri ilk siz öğrenebilecek,aynı zamanda güzel paylaşımlar da göreceksiniz.

Tariflerin altına yorum yapabilir ya da ziyaretçi defterine siteyle ilgili görüş,öneri ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz.

30-06-2011

 

1.Ekim.2014 tarihinden beri hala evli ,mutlu ama artık 3 çocuklu ;) Ha bir de kırkına merdiven dayadı:)
24.03.2015Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret1075130
Kimler gelmiş:)